США не підуть на зняття санкцій з РФ, ЄС їх точно не зніме – Зеленський
США не підуть на зняття санкцій з РФ, ЄС їх точно не зніме – Зеленський

США не підуть на зняття санкцій з РФ, ЄС їх точно не зніме – Зеленський

Сполучені Штати Америки не підуть на послаблення санкцій проти Росії. Країни Європи не зніматимуть обмеження з Москви.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час пресконференції 4 квітня.

Зеленський про санкції проти Росії

– Європа не буде знімати санкції. На мою особисту думку, їхня економіка (РФ, – Ред.) дуже залежить від саме європейських санкцій, – стверджує Зеленський.

Президент України висловив сподівання, що США не підуть на зняття санкцій, а навпаки зроблять кроки щодо посилення.

Зараз дивляться

На його думку, щоденні удари Росії свідчать про те, що потрібні сильні санкційні кроки проти кремлівського диктатора Володимира Путіна.

Зеленський висловив переконання, що це змусить росіян зупинити гарячу фазу повномасштабної війни проти України та дійти до припинення вогню.

Глава держави вважає, що Сполучені Штати Америки готові до посилення тиску на Росію заради перемир’я в Україні.

Водночас Зеленський розповів про зустріч начальників Генеральних штабів України, Великій Британії та Франції, на якій обговорили миротворчий контингент і гарантії безпеки. На його думку, покладено початок важливій роботі.

Теги за темою
Володимир Зеленський
Джерело матеріала
loader
loader