/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2F777deed4812cd055222ce3ca2a7087c8.jpg)
Путін грає з Трампом у доброго і злого слідчого
Добрі та злі слідчі Путіна.
Путін грає з Трампом у доброго і злого слідчого. Пещений міжнародний фінансист із дипломами Стенфорда і Гарварда Кирило Дмитрієв - це добрий слідчий. Старі конторські кабінетні щури Бесіда і Карасін - злі слідчі. Спочатку Путін випускає на переговори "доброго" Дмитрієва. Той говорить з американцями про найважливіше для них - про гроші; розповідає, як вони зможуть круто заробити, відновивши відносини з Росією. Обіцяє що завгодно: ресурси російської Арктики, рідкоземельні метали, хоч спільний політ в одному ліжку з Маском на Марс.
У Трампа, який дистанційно стежить за переговорами, вмикається внутрішній лічильник мільярдів, які обіцяє бізнес із Путіним, і починається рясне слиновиділення.
Нарешті американці згадують, навіщо приїхали, і запитують: коли ж Путін припинить прикру війну, яка заважає почати такий вигідний бізнес? Дмитрієв відповідає, що скоро, потрібно тільки обговорити деталі цієї загалом неважливої справи.
На наступні переговори з американцями приїжджають два тужливих пенсіонери, суконні рила Бєсєда і Карасін, єдине завдання яких монотонно повторювати путінські ультиматуми, наполягаючи на кожній їхній букві, тобто, по суті, затягувати переговори і сабатувати будь-який рух до миру. Дванадцять годин вони знущаються над американцями, а потім їдуть, так, по суті, ні про що і не домовившись. У результаті Трамп і його гопкомпанія починають здогадуватися, що їх водять за ніс, і обурюватися з цього приводу.
У цей момент Путін знову дістає з рукава доброго слідчого Кирила Дмитрієва і посилає в США на переговори. Його завдання заспокоїти американців і знову спокусити їх казками про мільярди, які вони зможуть витягнути з Росії, якщо будуть дружити з Путіним.
Боюся, Дмитрієву за допомогою його комерційного партнера з інвестицій у Саудівську Аравію та Емірати Стіва Віткоффа обдурити Трампа буде нескладно. Американський президент знову почне марити про прагнення Путіна до миру.
А потім сторонам знову потрібно буде обговорити "дріб'язкову справу" - деталі угоди. Кого б ви думали, Кремль пошле на переговори з американцями? Знову двох чекістів зі скриньки, злих слідчих - Карасіна і Бесіду, які - правильно здогадалися - будуть годинами монотонно повторювати путінські ультиматуми.
Путін, мабуть, планує чергувати на переговорах добрих і злих слідчих, поки американці не зламаються під впливом обіцянок перших і не погодяться підтримати антиукраїнські ультиматуми других.
Залишається тільки сподіватися, що цей нехитрий план не спрацює.
Хто такий Ігор Ейдман
Ігор Віленович Ейдман (25 вересня 1968, Горький) — російський соціолог, один з найбільш публікованих дослідників путінізму як соціальної і політичної системи.
З 1995-го по 2002-й рік очолював піар-агенцію "Центр соціальних інновацій". Ігор Ейдман є автором антиолігархічної кампанії Бориса Нємцова.
З 2002-го по 2005-й рік Ігор Ейдман працював одночасно в центрі політконсалтингу "Ніколло М" і Всеросійському центрі вивчення громадської думки (він же ВЦВГД).
У 2010-му році виступив одним з підписантів опозиційного листа "Путін повинен піти".
У 2011-му році переїхав до Німеччини.
Ігор Ейдман в 2014-му році випустив книгу "Нова національна ідея Путіна". У 2016-му році була видана його книга "Система Путіна: Куди йде нова російська імперія?"
Ігор Ейдман - автор багатьох публікацій і статей, активно пише на своїх сторінках у соцмережах. У своїх матеріалах він детально розбирає сучасну російську політику, виступає проти війни в Україні, нещадно висміює Путіна, "духовні скрєпи" і "русский мир".

