/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Feabea20a22d021d8b1d525239baf8cc4.jpg)
Рубіо прокоментував ймовірність нового наступу Росії
Він зазначив, що якщо Росія так вчинить, це покаже, чи бажає вона миру. Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на пресконференцію Марка Рубіо.
Що Рубіо думає про новий можливий наступ Росії
Держсекретар Марко Рубіо прокоментував чутки про те, що Росія готує новий масштабний наступ.
Якщо ми завтра прокинемося і побачимо, що росіяни розпочинають якусь наступальну операцію, тоді стане зрозуміло, чи хочуть вони миру, чи ні. Якщо ні, ми повинні знати це заздалегідь, щоб скоригувати нашу політику,
– заявив Рубіо.
Він додав, що порушення перемир'я – це "поганий знак".
"Якби було справжнє припинення вогню, повне припинення вогню – нічого б не вибухало. Але, знову ж таки, росіяни на це не погодилися, у них йдуть певні умови, вони йдуть певні умови. припинення вогню, але одна з причин, через яку ми його не просуваємо - це те, що завжди починаються розмови про те, що можна бомбити, а що не можна", – заявив Рубіо.

