ISW: США можуть "натиснути" на Росію для встановлення миру в Україні не лише санкціями
ISW: США можуть "натиснути" на Росію для встановлення миру в Україні не лише санкціями

ISW: США можуть "натиснути" на Росію для встановлення миру в Україні не лише санкціями

Представники США продовжують визнавати небажання російського диктатора Володимира Путіна взяти на себе зобов’язання щодо загального припинення вогню.

Вони розуміють, що лише санкцій проти Росії буде недостатньо, і Вашингтону необхідно готувати нові методи тиску на Москву, щоб примусити її до встановлення миру в Україні.

Таку думку висловили аналітики американського Інституту вивчення війни (Institute for the Study of War, ISW).

Вони припускають, що США можуть скористатися вразливими місцями РФ та отримати сильнішу позицію на переговорах.

За словами цих джерел, представники Білого дому визнали, що Путін активно чинить опір зусиллям США досягти мирної угоди в Україні, і використали серію зустрічей та дзвінків на вихідних 29-30 березня, щоб обговорити можливі механізми залучення Росії до столу переговорів.

Високопоставлений чиновник США заявив, що адміністрація Трампа розглядає можливість запровадження додаткових мит та санкцій проти РФ.

Інше джерело, знайоме з цими дискусіями, повідомило Fox News 1 квітня, що лідер США вважає, що Путін "повільно просуває" переговори про загальне припинення вогню в Україні, тому його адміністрація розглядає можливість посилення санкцій проти Росії, щоб примусити диктатора сісти за стіл переговорів.

Нещодавно Трамп заявив, що розглядає додаткові санкції проти російської нафти, а під час пресконференції 30 березня сказав, що існує невизначений "психологічний дедлайн", коли Росія має погодитися на загальну угоду про припинення вогню.

Раніше в ISW вже припускали, що США або ширший Захід не можуть чинити максимальний тиск на Росію лише за допомогою економічних інструментів, оскільки поточна та прогнозована в майбутньому економічна боротьба Росії тісно пов’язана з її військовими втратами на полі бою.

"Тож США можуть використати вразливі місця РФ і отримати сильнішу позицію на переговорах, продовжуючи або збільшуючи військову допомогу Україні, щоб українські війська могли продовжувати завдавати Росії значних втрат у живій силі та техніці", – пояснили аналітики.

Джерело матеріала
loader
loader