/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F3fbfa663a7f8ecd2077771bef479268a.jpg)
Після перерви в один день: попередньо, окупанти запустили "Шахеди"
Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на допис керівника ЦПД РНБО Андрія Коваленко.
Попередньо, окупанти запустили ударні БпЛА
До речі, оперативно про тривоги, ракетну небезпеку, загрозу ударних БпЛА для всіх областей, вибухи, а також наслідки російських атак читайте в нашому телеграмі.
Ввечері 1 квітня Андрій Коваленко повідомив, що, попередньо, загарбники запустили ударні безпілотники. Відповідну інформацію він оприлюднив о 19:40.
Попередньо, ворог запустив "Шахеди",
– написав він.
Зазначимо, що моніторингові канали також пишуть про ймовірний запуск ворожих дронів.
"Очікуємо групи ударних БпЛА з Південного напрямку впродовж наступних трьох годин", – написали там о 19:34.
Станом на 20:31 детальнішої інформації немає.
24 Канал закликає оперативно переходити в укриття у випадку оголошення повітряної тривоги у вашому регіоні. Це може врятувати життя і полегшити роботу нашим захисникам неба.
Зазначимо, що вночі 1 квітня ворог уперше за майже пів року не запустив по Україні ударні БпЛА. Проте Росія активно застосовувалапланерувальні авіаційні бомби по прикордонню Сумської області, а також по Запорізькій та Донецькій областях.
