/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F51%2F7b1938271a7c4468538f39ee5d123210.jpg)
Аресивно налаштовані до кремлівського режиму радники Трампа набирають впливу - WSJ
Через затягування кремлівським режимом мирних переговорів щодо України радники президента США Дональда Трампа, агресивно налаштовані щодо росії набирають впливу.
Про це заявив The Wall Street Journal президент аналітичного центру Saratoga Foundation Глен Говард.
За його словами, також зростає і "особиста образа Трампа на Кремль".
Як приклад, експерт згадав один з нещодавніх постів американського президента у соцмережі Truth Social, в якому як виправдання стратегічних інтересів Вашингтона в Гренландії згадувалися "російська агресія" та "китайський експансіонізм".
Ця фраза "була незвичайним випадом на адресу Кремля", заявив Говард.
Президент США минулого тижня говорив, що у переговорах щодо завершення війни між росією та Україною є прогрес, але між сторонами є "багато недоброї волі".
Трамп вкрай негативно відреагував на пропозицію володимира путіна запровадити в Україні зовнішнє управління під егідою ООН для проведення виборів.
Глава Білого дому заявив, що "дуже злий" на путіна на затягування кровопролиття в Україні, і пригрозив запровадити вторинні мита на всю нафту, що надходить з росії.
.linked_article_container {.
border: 7px double #d0e4ff;.
position: relative;.
text-align: center;.
.linked_article_container span {.
transform: translateY(-60%);.
.linked_article_container a {.
Читайте також.
У МВФ дали прогноз щодо завершення війни в Україні.
США розпочали переговори з росією та Україною про завершення війни у середині лютого.
Відтоді Дональд Трамп кілька разів окремо розмовляв з володимиром путіним та Володимиром Зеленським, а представники трьох країн провели кілька раундів переговорів у Саудівській Аравії.
Україна та росія погодилися на пропозицію США припинити удари по енергетичній інфраструктурі, але росія продовжує їх завдавати та звинувачує Київ у порушенні мораторію.
США та Україна також повідомили, що сторонам вдалося погодити перемир'я на Чорному морі.
У кремлі заявили, що підуть на нього лише після зняття санкцій з експортерів сільгосппродукції та підключення Россільгоспбанку до системи SWIFT, яка контролюється Євросоюзом.

