Що айтівці носять на співбесіди: чи такий вже важливий дрес-код
Що айтівці носять на співбесіди: чи такий вже важливий дрес-код

Що айтівці носять на співбесіди: чи такий вже важливий дрес-код

Джастін Пісон, Founder і CEO рекрутингового сервісу Mission Box Solutions, порівнює віртуальну співбесіду з першим побаченням, тому радить одягатися так, щоб справити хороше враження. Про це пише24 Канал із посиланням на dev.

Що айтівці носять на співбесіди

Він наголошує, що вигляд від талії вгору має бути бездоганним, адже ніколи не знаєш, чи не попросять тебе встати. Його порада: не носити худі або футболки на співбесіду.

Проте серед айтівців думки щодо дрес-коду на онлайн-інтерв’ю розділилися. Деякі кандидати відзначають, що самі неодноразово брали інтерв’ю у представників компаній, які були вдягнені в ті самі футболки та худі. Інші ж наголошують, що зручний одяг ніяк не впливає на їхній професіоналізм і не визначає їхні знання чи компетенцію.


Айтівці мають різні думки про дрес-код / Фото Pexels

Чимало айтівців вважають, що настав час забути про дрес-код. Деякі кандидати висловлюють неприязнь до необхідності носити одяг, який зручний для роботодавця, але не для них. Вони наполягають, що їхній вибір одягу не повинен впливати на оцінку їхньої кваліфікації. Водночас є й ті, хто вважає за потрібне дотримуватися певного рівня формальності, особливо якщо мова йде про керівні посади.

Інші важливі аспекти

Ще одним важливим аспектом є комфорт і впевненість кандидата. Дехто вважає, що головне – носити те, що дозволяє зосередитися на співбесіді, а не хвилюватися про власний зовнішній вигляд. Важливо також враховувати специфіку роботи: у творчих сферах костюм на співбесіді може навіть викликати підозру.

Дрес-код – це далеко не єдиний фактор, який впливає на якість онлайн-інтерв’ю. Айтівці наголошують, що значно важливішими є якісний мікрофон, хороша камера, правильне освітлення та чистий фон. Вони переконані, що саме це формує позитивне враження, а не вибір між футболкою та сорочкою.

Цікаво, що зарплати в українському IT-секторізростають через дефіцит кадрів, з найбільшим зростанням у Data analyst, кібербезпеці та Data scientist.

Джерело матеріала
loader
loader