/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F459%2Fd5465427ecb180bc3637ca190d472bd4.jpg)
Volkswagen може почати виробництво військових автомобілів: обговорюють співробітництво з Rheinmetall
Volkswagen обговорює можливу співпрацю з оборонним концерном Rheinmetall.
Чутки про можливу співпрацю цих двох компаній ходять уже давно, і нещодавно генеральний директор VW Олівер Блюме побічно підтвердив їх, пише Bild.
“Якщо є можливість рухатися вперед у галузі військових автомобілів, то ми розглянемо ці концепції”, – сказав Блюме в інтерв’ю британській газеті The Telegraph.
Генеральний директор Rheinmetall Армін Паппергер відвідав напередодні завод Volkswagen в Оснабрюку (Нижня Саксонія).
Він дійшов висновку, що завод “добре підходить” для виробництва військових автомобілів.
Rheinmetall і MAN Truck and Bus, вантажний підрозділ Volkswagen, уже мають спільне підприємство з 2010 року.
Їхній проєкт Rheinmetall MAN Military Vehicles (RMMV) виробляє військові автомобілі, зокрема, в Мюнхені та Касселі (земля Гессен).
За інформацією BILD, Volkswagen може почати виробництво поточних моделей RMMV в Оснабрюку, щойно збільшиться кількість замовлень від Бундесверу та іноземних клієнтів.

