/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F35%2F1892a3872ce1f31ddbc314939eae1af3.jpg)
Зеленський та Макрон обговорили збільшення поставок винищувачів Mirage
Президенти України та Франції Володимир Зеленський і Емманюель Макрон обговорили збільшення поставок винищувачів Mirage Україні.
Про це президент України повідомив на спільному брифінгу з французьким колегою в Парижі в середу, повідомляє "Європейська правда".
Зеленький подякував Франції за її зусилля у допомозі Україні оборонятись від російських ударів.
"Зокрема, дуже добре показали себе ваші, ну вже наші, "Міражі" – бойові літаки, зроблені у Франції.
Я дуже дякую тобі за них особливо.
Вони вже стали частиною нашого повітряного щита, допомагають нам захищатись передусім від "Шахедів" та інших ударних безпілотників.
Ми проговорили, що будемо збільшувати кількість "Міражів", – сказав Зеленський.
Макрон, зі свого боку, оголосив пакет військової підтримки Україні на 2 млрд євро.
У цей пакет увійдуть ракети для винищувачів Mirage.
6 лютого Франція поставила в Україну перші винищувачі Mirage 2000, доставку яких анонсувала у минулому році.
7 лютого французька армія оприлюднила відео підготовки українських пілотів на літаках Mirage 2000-5.

