Українська авіація завдала удару по місцю зосередження армії РФ на Курщині
Українська авіація завдала удару по місцю зосередження армії РФ на Курщині

Українська авіація завдала удару по місцю зосередження армії РФ на Курщині

Підрозділи Повітряних сили ЗСУ успішно вразили місце зосередження живої сили ЗС Росії у Кондратівці Курської області.

Про це повідомили у Генеральнму штабі Збройних сил України.

За його даними, внаслідок удару об’єкт, де перебували російські військові, повністю зруйновано.

Зараз дивляться

Наразі відомо про знищення до 30 окупантів.

У Генштабі пояснили, що знищення цього елементу військової інфраструктури противника знижує його здатність вести бойові дії проти підрозділів Сил оборони України у Сумській та Курській областях.

– Льотчики Повітряних сил ЗСУ, а також інші складові Сил оборони продовжуватимуть завдавати ударів по противнику з метою послаблення його військового потенціалу, – мовиться у повідомленні.

Напередодні у ДПСУ заявили, що у Сумській області диверсійно-розвідувальні групи противника здійснюють спроби розширити зону проникнення та перенести бойові дії з Курщини на територію України.

Повномасштабна війна в Україні триває вже 1 126-ту добу.

На інтерактивній карті бойових дій в Україні та карті повітряних тривог в Україні можна стежити за ситуацією в містах.

Теги за темою
Збройні сили України Армія Росії
Джерело матеріала
loader
loader