Опитування КМІС: 79% респондентів назвали категорично неприйнятними вимоги РФ для припинення вогню
Опитування КМІС: 79% респондентів назвали категорично неприйнятними вимоги РФ для припинення вогню

Опитування КМІС: 79% респондентів назвали категорично неприйнятними вимоги РФ для припинення вогню

Щонайменше 79% опитаних українців вважають категорично неприйнятними російські вимоги для припинення вогню

Зміст

Про це йдеться у результатах опитування КМІС.

"Для абсолютної більшості українців - 79% - російські вимоги для припинення вогню є категорично неприйнятними. Готові прийняти їх – 16% (з яких для 14% це є важким варіантом)", - йдеться у дописі.

Опитування КМІС: 79% респондентів назвали категорично неприйнятними вимоги РФ для припинення вогню - Фото 1

Крім цього, 82% респондентів вважають, що Україна має продовжувати боротьбу, навіть якщо США припинять будь-яку підтримку. Своєю чергою лише 8% респондентів відповіли, що в таких умовах вони більше схиляються до прийняття капітуляції.

Також українців запитали про те, як вони сприймають ідею про 30-денне тимчасове припинення вогню - вибір був між трьома позитивними та трьома негативними трактуваннями для України.

Так, 77% респондентів мали позитивне ставлення до цієї пропозиції. Ще 47% - вважають це способом показати, що Росія не хоче миру або порушує домовленості. Крім цього, 12% говорять про спосіб розблокувати військову допомогу. Решта 18% називають це насамперед кроком до завершення війни на прийнятних для України вимогах.

Довідка. Опитування проводилося з 12 по 22 березня 2025 року серед повнолітніх українців, які на той момент проживали на території України, яка контролювалася урядом.

Формально за звичайних обставин статистична похибка такої вибірки (з імовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,3) не перевищувала 3,5% для показників, близьких до 50%, 3,1% для показників, близьких до 25%, 2,1% - для показників, близьких до 10%, 1,6% - для показників, близьких до 5%.

  • Білий дім прагнеукласти угоду про припинення вогню між Росією та Україною до 20 квітня - день, коли відзначатиметься Великдень. Однак у Вашингтоні визнають, що ці терміни можуть змінитися.
Теги за темою
Україна Росія США Новини Суспільство
Джерело матеріала
loader
loader