
ІТ-галузь сплатила рекордний 1 мільярд доларів податків до бюджету
Світове визнання українського ІТ
Україна продовжує впевнено зміцнювати свої позиції на глобальному ринку технологій. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, посилаючись на дослідження Digital Tiger, проведене спільно з Асоціацією IT Ukraine, інформує 24 Канал.
Зокрема, наші українські ІТ-компанії експортують свої послуги у 147 країн, серед якихключовими партнерами залишаються США, Велика Британія, Німеччина, Ізраїль, Швейцарія та Польща.
Світові технологічні гіганти довіряють українським спеціалістам – серед клієнтів українських компаній такі корпорації, як Microsoft, Meta, NASA, IBM, Siemens, Google і Porsche.
Українська ІТ-екосистема зростає
Стартап-середовище України також демонструє динамічний розвиток. За темпами зростання екосистема посідає третє місце серед країн Центральної та Східної Європи.
Загалом, ІТ-індустрія є лідером серед усіх українських експортних послуг та займає друге місце у загальному експорті країни.
"Маємо створювати умови для появи ще більшої кількості українських технологічних компаній. Для цього ми вже зараз зосереджуємося на розбудові ефективної екосистеми для розвитку бізнесу", – наголосив Федоров.
Зауважте. В Україні діє 9600 IT-компаній, що на 5,9% більше порівняно з 2023 роком.
У секторі працює 265 000 IT-фахівців, з яких більшість оформлені як ФОП.

Тіньова економіка України. Як змінюється ситуація та чим це загрожує бізнесу

Чи можна посадити садок на сільськогосподарській землі

Уряд змінив правила для проєктів зі значними інвестиціями

Ціни на овочі знову оновили: скільки коштують огірки та помідори

"IT-коаліція" передала Україні обладнання на майже 2 млн євро

Google під ударом: США розглядають історичні санкції проти компанії
