/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F432%2Fd25b2fd01eb05850f739c8be50590a24.jpg)
Генштаб спростував інформацію щодо просування росіян вглиб Сумської області
Інформація, що поширюється в соціальних мережах щодо просування російських підрозділів вглиб території Сумської області не відповідає дійсності. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних Сил України.
За даними військових, ситуація на кордоні Сумської області з Курською областю Росії перебуває під контролем Сил оборони.
В Генштабі наголосили, що російські окупанти намагаються заходити невеликими групами у деякі населені пункти українського прикордоння. Вони оперативно знищуються вогневими засобами завдяки злагодженим діям та завчасно створеній системі оборони.
Крім цього, Сили оборони зупиняють усі намагання росіян закріпитися на території Сумської області.
"Ворог зазнає значних втрат в живій силі. Командуванням ЗСУ вживаються всі необхідні заходи щодо посилення нашого угруповання військ технічними засобами та резервами", – наголосили військові.
В Генштабі додали, що Сили оборони продовжують утримувати території в Курській області.
"Важливо зазначити, що ворог не припиняє здійснювати інформаційно-психологічний тиск, поширюючи свої пропагандистські наративи з метою дискредитації військового командування й поширення панічних настроїв та зневіри в українському суспільстві", – йдеться у повідомленні.
В Генштабі закликали довіряти лише офіційним джерелам та перевіряти інформацію.
- 3 березня 2025 року Демченко заявив, що росіяни у Сумській області намагаються перерізати логістику ЗСУ у Курській області.
- 7 березня глава ЦПД Коваленко повідомив, що на прикордонних територіях Сумської області тривають складні бої. Його коментар з’явився після появи інформації про прорив росіян через український рубіж оборони південніше Суджі в Курській області.
- 8 березня ЦПД спростував дані про масовий прорив росіян на кордоні в Сумській області.
- 14 березня ДПСУ повідомила, що Росіявідправляє штурмовиків у "м'ясорубку" в Сумську область, Сили оборони їх вбивають.

