/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F6f126c59dac9bf954a4d70a90cd2a390.jpg)
"Призначать на іншу посаду": в Генштабі прокоментували звільнення Красильникова з посади командувача ОК "Північ"
У Генеральному штабі ЗСУ пояснили, що звільненого з посади командувача Оперативного командування "Північ" Дмитра Красильникова призначать на іншу посаду
Про це у коментарі Суспільному розповів речник Генерального штабу ЗСУ Дмитро Лиховій.
Лиховій наголосив, що у ЗСУ цінують досвід, а переміщення військових на посади, де "вони можуть бути більш ефективними, є звичайним процесом військової кар’єри". За його словами, наразі розглядається призначення Красильникова на іншу посаду, яка відповідатиме його рівню знань і досвіду.
"У зв’язку з кардинальними змінами в системі управління Збройних Сил України велика кількість офіцерів переводиться та призначається на інші посади. Відтак, з метою недопущення погіршення його становища та прав щодо грошового забезпечення, генерал-майор Дмитро Красильников тимчасово виведений у резерв. Про його нове призначення буде повідомлено окремо", - додав Лиховій, коментуючи виведення Красильникова у резерв.
Він також додав, що звільнення не пов’язане з подіями в Курській області РФ, оскільки від командування угрупованням військ "Курськ" Красильникова увільнили близько чотирьох місяців тому.
Що відомо про Дмитра Красильникова
З початком російського вторгнення в Україну з 24 лютого 2022 року Красильников був командиром оперативно-тактичного угруповання "Північ". Дві доби відбивався від безперервного штурму, врятував людей і техніку. І не пустив ворога на Харків з Луганської області.
28 лютого 2022 року Красильникову надали звання Герой України з удостоєнням ордена "Золота Зірка" – за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.
У березні 2023 року його призначили на посаду командувача Оперативного командування "Північ".
Торік у вересні слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу проти командувача оперативного командування "Північ" Дмитра Красильникова. Йому інкримінують нібито скоєння воєнних злочинів на Курщині.
12 березня командувача оперативного командування "Північ" генерал-майора Дмитра Красильникова звільнилиз посади.

