У Воронезькій області дрон влетів у будинок росіянина, поки той слухав Соловйова
Реальність знову вдарила по росіянах, які вірять пропаганді. У Воронезькій області безпілотник атакував житловий будинок у селищі Опит Подгоренського району. У цей момент у приміщенні перебували двоє людей – пенсіонер та жінка. Вони не постраждали, пише Baza.
За словами чоловіка, вночі він не міг заснути, тому вирішив піти у гараж, де слухав російського пропагандиста Володимира Соловйова. Саме тоді в його будинок прилетів безпілотник, який влучив у дах. Попри вибух, пожежі не сталося, однак житло отримало значні пошкодження.
Тепер мешканців не пускають додому – рятувальники та вибухотехніки перевіряють, наскільки безпечно там залишатися.
Росіяни продовжують слухати пропаганду, але реальність завжди наздоганяє, навіть коли цього не чекаєш.
Нагадаємо,Сили оборони України завдали повторного удару по інфраструктурі військового аеродрому "Енгельс-2", де базуються стратегічні бомбардувальники Ту-95МС і Ту-160 22-ї важкої авіадивізії РФ.
Ми також писали, що українські військові завдали удару по хімзаводу в Брянській області.
