Українські контролери для дронів виходять на ринок США
Українські контролери для дронів виходять на ринок США

Українські контролери для дронів виходять на ринок США

Український виробник комплектуючих для FPV «603700» постачатиме польотні контролери на ринок США. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на керівника компанії DroneUA Валерія Яковенка.

«Україна виробляє мільйони дронів – більше, ніж будь-хто у світі. Але це не лише про кількість, а й про технологічну локалізацію. Сотні тисяч польотних контролерів, систем керування та зв’язку – все це створюють українські інженери», – йдеться у заяві.

Українські контролери для дронів виходять на ринок США фото 1
фото: Valerii Iakovenko/Facebook

За словами Яковенка, нині контролери від українського виробника тестують у Північній Америці.

Українські контролери для дронів виходять на ринок США фото 2
фото: Valerii Iakovenko/Facebook

«603700 – це не просто площа нашої країни, а й назва одного з провідних українських виробників дронових компонентів. І вже сьогодні їхні рішення тестуються в Північній Америці. Незабаром вони будуть доступні через дилерську мережу. Україна – це кузня технологій для цивілізованого світу. Інновації у нашій ДНК, а експорт – ключ до економічного відновлення країни», – додав Яковенко.

До слова, Міністерство України оборони кодифікувало та допустило до експлуатації у підрозділах Збройних сил України безпілотний авіаційний комплекс «Відьмак».

Також стало відомо, що цьогоріч Міністерство оборони України планує закупити FPV-дронів на понад 40 млрд грн. 

Джерело матеріала
loader