/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F53%2F6edd9bfd2e086a8ae82561aa5e3bcad4.png)
В США чоловік послизнувся і впав зі скелі просто на акулу
Група туристів згуртувалася на скелях, а в цей момент до берега підпливла акула. Один із туристів не втримав рівновагу і шубовснув у воду.
У штаті Флорида в США стався надзвичайний випадок. Турист впав зі скелі в море на акулу, яка чатувала біля берега. Про це повідомляє Telegrafi.
Інцидент трапився серед білого дня. Група туристів згуртувалася на скелях, а один з них розмістився на камінні біля води. В цей момент до берега підпливла акула. Туристи захопилися побаченим.
В якийсь момент чоловік біля берега послизнувся на камінні і впав у воду, просто на акулу, яка там була.
Внаслідок падіння злякалися як акула, так і сам чоловік. Він встиг швидко вибратися з води до того, як акула зорієнтувалася у ситуації.
В результаті пригоди ніхто не постраждав — хіба що чоловік загубив білі крокси, які потім плавали на поверхні.
Нагадаємо, що два російські туристизагинули на Філіппінах під час дайвінгу. Один потонув, а на другого напали акули. Представник берегової охорони Філіппін розповів, що інцидент стався біля острова Верде.
Раніше також стався інцидент з акулою на курортних островах Теркс і Кайкос. Морський хижак відкусив руки 55-річній туристці, яка намагалася схопити акулу і зробити селфі.

