Оголена в напівпрозорій сукні: відвертий образ американської реперки вразив мережу
Американська реперка Megan Thee Stallion, справжнє ім'я якої Меган Джовон Рут Піт на післяоскарівській вечірці з'явилась у відвертому образі. Про це повідомляє «Главком» із посиланням на The Daily Beast.
Меган Джовон Рут Піт одягнула зелену напівпрозору сукню з шлейфом, високою горловиною та відкритими плечима і декольте. Вбрання було декороване довгим пір'ям, яке частково прикривало її оголений бюст. На груди артистка наклеїла зелені круглі накладки.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2Fc0b6e941aa5e261e5e642283f0640db8.png)
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2Ffe00b6700297f6a6d9b59c9d3da0e9f5.png)
Образ реперки вразив користувачів соцмереж. Вони жартують, що подібні накладки на груди клеять у солярії. Також дехто відзначив, що багато зірок показалися у відвертих образах на післяоскарівській вечірці.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F8e36591b47345e33c3c053bf2de221de.png)
Як повідомляв Главком, на церемонії «Оскар» у Лос-Анджелесі цього року зірки вирішили не перевантажувати свої образи тканинами – багато хто з’явився в ультравідкритих і прозорих сукнях.
Водночас фільм «Анора» режисера Шона Бейкера, у якому знявся росіянин Юрій Борисов, який мовчить про війну, здобув одну з найбільших кінопремій – Оскар-2025. Стрічка перемогла в категоріях «Найкращий оригінальний сценарій», «Найкращий монтаж», «Найкраща режисура», «Найкращий фільм».
До слова, американська акторка та режисерка Деріл Ганна згадала про Україну під час церемонії вручення кінопремії «Оскар». Оголошуючи переможця в номінації «Найкращий монтаж», вона розпочала свою промову словами: «Слава Україні!».
