«Найкраща з трьох частин»: з’явились перші реакції на «ранню» версію «Аватар 3» — щоправда, від друзів Джеймса Кемерона
«Найкраща з трьох частин»: з’явились перші реакції на «ранню» версію «Аватар 3» — щоправда, від друзів Джеймса Кемерона

«Найкраща з трьох частин»: з’явились перші реакції на «ранню» версію «Аватар 3» — щоправда, від друзів Джеймса Кемерона

20th Century Studios

Джеймс Кемерон показав ранню версію «Аватар 3» (офіційна назва «Аватар: Вогонь і попіл») декільком «вибраним» людям — і, за словами режисера, перші реакції вийшли надзвичайними.

«Відгуки свідчать про те, що він, безумовно, найбільш емоційний і, можливо, найкращий з усіх трьох», — сказав Кемерон (через Games Radar). «Робота акторів — виняткова. І це розриває серце в хорошому сенсі».

Триквел «Аватара», у якому повторять свої ролі Сем Вортінгтон, Зої Салданья, Сігурні Вівер і Стівен Ленг, знову поверне глядачів на Пандору й окремо зосередиться на племені людей Попелу, що живуть поблизу вулканічних регіонів планети. Раніше Кемерон показав перші концепт-арти з зображенням чудернацьких летючих істот тапоселення племені вогню, а також розкрив роль Уни Чаплін — акторка, відома за «Грою престолів» зіграє нову антагоністку і голову клану Попелу.

1111

Нагадаємо, що попередня частина серії «Аватар: Шлях води» вийшла наприкінці 2022 року (через 13 років після виходу першої) та стала шостим фільмом в історії, який заробив понад $2 млрд у світовому прокаті (саме стільки, за словами самого Кемерона, необхідно було, щоб покрити витрати на виробництво). Перший «Аватар» з урахуванням повторного прокату (але без інфляції) посідає перше місце в переліку найбагатших фільмів з заробітками у $2,8 млрд.

Сам Кемерон не планує довго спочивати на лаврах третього фільму і планує ще принаймні дві частини (власне, він говорив і про 6-й та 7-й фільми, але в цьому випадку, ймовірно, «передасть естафету» наступнику).

Прем’єра «Аватар: Вогонь і попіл» запланована на 19 грудня 2025 року.

Раніше стало відомо, що заголовні титри фільму міститимуть попередження про те, що для створення стрічки «не використовувався генеративний штучний інтелект». У минулому Кемерон активно висловлював свої почуття щодо технології, і їх навряд можна вважати позитивними:

Спецпроєкти

«Особисто я не вірю в безтілесний розум, який просто відригує те, що сказали інші втілені уми – про життя, кохання, брехню, страх, смертність – об’єднавши все це в один салат зі слів. Не вірю, що він колись видасть те, що зворушить аудиторію. Ви повинні бути людиною, щоб це написати. Я не знаю нікого, хто б навіть думав про те, щоб ШІ написав сценарій».

Теги за темою
Кіно
Джерело матеріала
loader
loader