Волосся буде чистим тиждень: прості лайфхаки, аби голова не жирнилася
Волосся буде чистим тиждень: прості лайфхаки, аби голова не жирнилася

Волосся буде чистим тиждень: прості лайфхаки, аби голова не жирнилася

Попри те, що щоденне миття голови може здатися дуже гігієнічним, насправді спеціалісти категорично не радять цього робити, повідомляє 24 Канал. Через такі дії головам може бруднитися навіть швидше, ніж зазвичай.

Що робити, щоб не мити голову щодня?

Зазвичай проблема щоденного миття голови стає особливо гострою саме взимку – адже під шапкою волосся швидко брудниться, а зачіска втрачає свою привабливість. Та способів розібратися із надокучливою проблемою – безліч. Головне – обрати, який з них найкраще підійде для вас.

Іноді для розв'язання проблеми достатньо просто замінити шампунь: якщо голова дуже швидко брудниться, є ймовірність, що він підібраний не надто вдало. Окрім того, можна також спробувати скористатися сухим шампунем – він легко наноситься на волосся та допомагає трохи продовжити його свіжість.

Отож, ось кілька лайфхаків, які допоможуть рідше мити волосся.


Волосся не варто мити надто часто / Фото Pexels

Рідше мийте голову

Так, це звучить очевидно, але насправді надзвичайно дієво. Вся річ у тому, що шкіра голови намагається відновити нестачу шкірного сала після миття, і що частіше ви миєте голову, то швидше залози виробляють себум.

Використовуйте насадку гофре для прикореневого об'єму

Після того, як волосся висохне, можна скористатися насадкою гофре та пройтися біля коренів волосся. По-перше, це подарує зачісці додатковий об'єм, але також і допоможе позбутися жирності. Так до шкіри голови буде потрапляти більше кисню, і вироблення себуму уповільниться.

Пілінг

У шампунь ви можете додати трохи солі, або ж придбати спеціальний пілінг для голови. Річ у тому, що жирна шкіра голови часто має забиті пори, які потрібно очищувати, і вони утворюються не тільки через природне утворення себуму, але й через доглядові засоби, що ви використовуєте.

Ранкове миття голови

Намагайтеся завжди мити голову вранці, а не ввечері. Вночі обмінні процеси відбуваються швидше, а тертя об подушку створює додаткові умови для вироблення шкірного сала.

Джерело матеріала
loader