Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн разом із главою Європейської ради Антоніу Коштою відвідають Україну в понеділок, 24 лютого, у третю річницю повномасштабної війни Росії проти України.
"Я вирішив бути в Києві, разом з фон дер Ляєн, щоб підтвердити нашу підтримку героїчного українського народу та демократично обраного президента України Володимира Зеленського", - зазначив Кошта в соцмережі Х.
Про свій візит в Україну 24 лютого також повідомив глава іспанського уряду Педро Санчес.
"Я буду в Києві, щоб підтвердити підтримку Іспанією української демократії та президента Володимира Зеленського", - вказав він.
Кілька днів тому прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомляв, що в Україну наступного тижня прибуде колегія європейських комісарів.
Напередодні до Києва прибув спецпредставник президента США Дональда Трампа з питань України та Росії Кіт Келлог. Президент України вказав, що готовий поїхати з ним на фронт. Зеленський наголосив, що важливо, щоб Келлог привіз до Білого дому розуміння щодо гарантій безпеки, які потрібні нашій країні.