![У Німеччині заявили про прогрес в інтеграції українців на ринку праці](https://thumbor.my.ua/gnL1gc84tMGaETR0PpQsObXgxy8=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F46%2Fb915d8c6e747aadc17aa4499ece6a077.jpg)
У Німеччині заявили про прогрес в інтеграції українців на ринку праці
Станом на листопад 2024 року в Німеччині були працевлаштовані 296 тис. українців, що свідчить про їхню успішну інтеграцію на ринку праці
Такі дані опублікувало Федеральне агентство праці.
Більшість українців, які працюють у Німеччині (245,2 тис.), сплачують соціальні внески. Понад половину з них працевлаштовані як кваліфіковані робітники.
Українці працюють здебільшого у сфері виробництва, торгівлі, охорони здоров'я та соціальних послуг, будівництва, готельного бізнесу, а також у секторі економічних послуг, що включає, наприклад, тимчасову зайнятість, садівництво та управління будинками.
Офіційно безробітними вважаються 211 тис. українців. Відвідують інтеграційні курси 98 тис., мовні курси, пов'язані з роботою – 29 тис., беруть участь у програмах ринку праці – 21 тис.
"Загалом спостерігається значний прогрес в інтеграції громадян України на ринок праці. Рівень інтеграції українців у 2024 році зріс більш ніж удвічі", – зазначають у Федеральному агентстві праці.
- Улітку минулого року генеральний секретар консервативної німецької партії ХДС/ХСС Карстен Ліннеманн запропонувавскасувати грошову допомогу біженцям, які офіційно не працюють, зокрема українцям.
- У вересні стало відомо, що в Німеччині зросла кількість біженців з України, які влаштувалися на роботу. Так, у вересні 8,5 тисячі українців працевлаштувалися на первинному ринку праці, пройшли навчання або стали самозайнятими.
- Пізніше міністр фінансів Німеччини Крістіан Лінднер запропонував запровадити новий правовий статус для біженців з України, аби якомога більше з них працевлаштувалися.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)