У Борозенській громаді на Херсонщині відновили чотири водонапірні башти
У Борозенській громаді на Херсонщині відновили чотири водонапірні башти

У Борозенській громаді на Херсонщині відновили чотири водонапірні башти

У Борозенській громаді Херсонщини вдалося відновити чотири водонапірні башти завдяки підтримці міжнародних партнерів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Херсонська ОВА з посиланням на інформацію, оприлюднену начальницею Борозенської СВА Альоною Охрімовською під час зустрічі з представниками делегації з Вараської громади Рівненщини, що стала партнером в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».

«У нас в громаді є 19 водонапірних башт, з яких нині працюють 14. Зокрема, чотири вдалося відновити завдяки підтримці міжнародних партнерів», – розповіла Охрімовська.

Під час візиту гості оглянули місцеву амбулаторію, соціальну пральню, комунальне підприємство та пожежну охорону. Побачили одну з відновлених водонапірних башт. Також партнери відвідали бібліотеку, будинок культури, спортивну залу, навчальний заклад та дитячий простір.

Співпраця громад розпочалася ще в грудні 2024 року. У межах підписаного Меморандуму Вараська громада організувала доставку дров і брикетів для жителів Борозенської громади.

Наразі йшлося про допомогу партнерів у будівництві захисної споруди у місцеві школі, поточний ремонт та облаштування спортивної зали в одному із сіл громади, проведення аварійно-відновлювальних робіт на об’єктах житлової та соціальної інфраструктури, зокрема відрядження будівельних бригад та спеціалістів для проведення таких ремонтів та надання будівельних матеріалів.

Також представники Вараської МВА розробляють цільову програму підтримки Борозенської громади та її жителів, які постраждали внаслідок російської агресії проти України.

Як повідомляв Укрінформ, на Херсонщині завдяки «Пліч-о-пліч» відбудували більш ніж 1100 житлових будинків.

Наразі в ініціативі «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» беруть участь такі громади Херсонської області: Рівненщина допомагає Борозенській та Кочубеївській громадам, Черкащина – Нововоронцовській і Високопільській, Київщина – Музиківській, Хмельниччина – Чорнобаївській, Великоолександрівській та Дарʼївській.

У програмі вже визначені основні завдання, серед яких – відновлення пошкоджених обʼєктів, підтримка дітей, організація культурних, освітніх та спортивних заходів, гуманітарна допомога та участь у фінансуванні проєктів. Всі ці напрями відповідають довгостроковим планам відновлення.

Фото ілюстративне

Джерело матеріала
loader