На Львівщині невідомі поранили військового ТЦК, який вів мобілізованих на ВЛК
На Львівщині невідомі поранили військового ТЦК, який вів мобілізованих на ВЛК

На Львівщині невідомі поранили військового ТЦК, який вів мобілізованих на ВЛК

У місті Жовква Львівської області напали на військовослужбовця територіального центру комплектування та соціальної підтримки та завдали йому різаних ран.

Як передає Укрінформ, про це Львівський обласний ТЦК та СП повідомляє у Фейсбуці.

«Сьогодні, у місті Жовква, близько 11:30, військовослужбовець Львівського РТЦК та СП супроводжував двох мобілізованих осіб до КНП «Жовківська лікарня» для проходження військово-лікарської комісії. Однак під час руху вулицею Львівська, о 11:45, на нього було скоєно зухвалий напад. Двоє невстановлених осіб атакували військовослужбовця, завдавши йому різані рани невідомим гострим предметом», - ідеться у повідомленні.

Зазначається, що ймовірна причина нападу – спроба створити умови для втечі одного з військовозобов’язаних, який мав пройти медичну комісію. Внаслідок нападу цей громадянин втік. Наразі він перебуває у розшуку.

«Цей злочин – не лише прояв боягузтва, а й відверта зневага до тих, хто щодня ризикує життям заради країни. Тисячі українців на передовій без вагань виконують свій обов’язок. Водночас у тилу знаходяться ті, хто обирає шлях ганебної втечі, не гребуючи навіть нападом на військових. Страх смерті – природний. Але удар у спину тим, хто захищає твою землю, – це не страх, це підлість. Напад на військовослужбовця – це не просто злочин. Це зрада», - наголосили в ТЦК.

За цим фактом уже відкрито кримінальне провадження за статтею 125 Кримінального кодексу України. Паралельно триває службове розслідування у Львівському РТЦК та СП.

Як повідомляв Укрінформ, СБУ та Нацполіція затримали двох агентів РФ, які здійснили замовний теракт на Хмельниччині 5 лютого. Фігуранти втемну використали кур’єра із сервісу доставки, щоб привезти вибухівку до цілі, яку визначили спецслужби РФ.

Джерело матеріала
loader