Шукає скарби: дівчина показала, як заробляє тисячі доларів на продажі сміття
Шукає скарби: дівчина показала, як заробляє тисячі доларів на продажі сміття

Шукає скарби: дівчина показала, як заробляє тисячі доларів на продажі сміття

Про це повідомляє 24 Каналз посиланням на The Sun.

Скільки грошей заробляє дівчина

23-річна мешканка Техасу зізналася, що нерідко знаходить доволі дорогі речі. Серед її найбільш дивовижних знахідок:

  • техніка Dyson і Apple,
  • одяг Calvin Klein,
  • кросівки Valentino.

За словами американки, у найкращі місяці вона заробляє на продажі сміття по 10 тисяч доларів, а в місяці гірші – по 500 доларів. Сумарна вартість знахідок може сягати 99 тисяч доларів.

Дівчина показала, як заробляє тисячі доларів на продажі сміття: дивіться відео

З чого усе почалося

За словами Елли, інтерес до "полювання за скарбами" виник у неї ще в підлітковому віці, коли вона натрапила на відео інших ентузіастів у YouTube. Згодом це хобі перетворилося для дівчини на роботу: тепер вона веде власні канали в соціальних мережах, де ділиться своїми знахідками. Її відео вже набрали мільйони переглядів, а сукупна аудиторія перевищила два мільйони підписників.

Її найдивовижнішою знахідкою була біля магазину косметики Sephora. У викинутому пакеті вона виявила:

  • елітну косметику,
  • парфумерію,
  • пилосос Dyson Airwrap вартістю близько 600 доларів.

Крім побутових і косметичних товарів, Еллі нерідко трапляються і фірмові речі від відомих брендів на кшталт Nike, Victoria's Secret, TK Maxx. Частину знахідок вона продає на своєму сайті.

Теги за темою
США
Джерело матеріала
loader