![Винна терористка-смертниця? В мережі показали ймовірний момент вибуху біля кафе у Миколаєві](https://thumbor.my.ua/yUmsWW6RME9Oz1yEncZX17QbgoQ=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F45%2F8f220e087b163114190a949d0716dcd7.png)
Винна терористка-смертниця? В мережі показали ймовірний момент вибуху біля кафе у Миколаєві
Вибух пролунав близько 14:00 у п'ятницю
В мережі з'явилися кадри, на яких, як стверджується, момент вибуху біля кафе у Миколаєві, що пролунав у п'ятницю, 14 лютого. В результаті інциденту загинуло двоє людей, ще вісім отримали поранення.
Відео опублікував Telegram-канал "Труха Миколаїв". На ньому можна побачити останні секунди перед вибухом та безпосередньо його момент. Видно, що поруч з епіцентром вибуху перебувала група чоловіків у військовій формі.
Як стверджується в підписі до відео, вибух нібито влаштувала жінка, яка приїхала до Миколаєва з міста Горішні Плавні Полтавської області. Автори каналу називають її "терористкою-смертницею". За їхніми даними, жінка залишила в хостелі дитину, яка чекала на її повернення.
Офіційного коментаря, окрім повідомлення про факт вибуху, з приводу цієї події на момент публікації новини немає. Невідомий предмет вибухнув 14 лютого, близько 14:00 на вулиці Пограничній поблизу кафе. Вибух забрав життя двох людей, ще вісім постраждали.
Раніше "Телеграф" писав, що у Кам'янці-Подільському на Хмельниччині пролунав вибух біля будівлі територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Інцидент стався 5 лютого. Внаслідок вибуху одна людина загинула, ще четверо зазнали поранень.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)