![Пісторіус: Треба переконатися, що Росія не вийде з цієї війни ще більшою загрозою, ніж раніше](https://thumbor.my.ua/H61BNgGY61t1rNqM9tJANZNEpz8=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Ffe4ecb9553bec87442a8c49ced45f328.jpg)
Пісторіус: Треба переконатися, що Росія не вийде з цієї війни ще більшою загрозою, ніж раніше
Про це він заявив на Мюнхенській безпековій конференції, передає кореспондент Укрінформу.
«Ми повинні зробити так, щоб Україна не залишилася наодинці. Без сильної і вільної України не буде тривалого миру в Європі», - підкреслив Пісторіус.
Німецький урядовець нагадав, що СШАнаполягають на швидкому мирному врегулюванні між Росією та Україною та очікують, що Європа візьме на себе провідну роль у забезпеченні будь-якої наступної угоди.
«Ці переговори можуть стати поворотним моментом для нашого континенту і трансатлантичних відносин, історичним моментом, який може піти в дуже різних напрямках. Вибір, який ми зробимо зараз, визначить, чи будемо ми жити в мирі, чи в кризі. Він визначить наше майбутнє і майбутнє наступного покоління в Європі, а також за її межами», - наголосив міністр.
За його словами, не буде стійкого порядку, заснованого на правилах, якщо переможе агресія.
«Потрібно переконатися, що Росія не вийде з цієї війни ще більшою загрозою, ніж раніше. Крихкий мир, який лише відтерміновує наступну війну, не є варіантом», - наголосив він.
Пісторіус назвав три пункти успішної стратегії переговорів з європейського боку. «По-перше, європейці та українці мають брати активну участь у переговорах. Тільки об'єднавшись, ми зможемо бути сильними. По-друге, Україна має вести переговори з позиції сили. Тому Німеччина залишатиметься найбільшим прихильником України на цьому континенті. По-третє, трансатлантичний альянс не повинен нічого знімати зі столу ще до початку мирних переговорів», - заявив він.
Очільник Міноборони ФРН вважає, що дискусії про членство України в НАТО або територіальні питання мають відбуватися за столом переговорів з ретельним урахуванням і в тісній координації між членами Альянсу.
«Ми, європейці, повинні внести левову частку в сили стримування і оборони в Європі. Ми повинні формувати реальність, в якій живемо, перш ніж вона сформує нас», - підкреслив він.
Як повідомляв Укрінформ, президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що Європа має зрозуміти аргументи у заявах американських посадовців, що пролунали минулого тижня, та погодитися з необхідністю збільшити витрати на власну оборону.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)