Про це Умєров повідомив у Фейсбуці, передає Укрінформ.
Він зауважив, що вперше «Рамштайн» відбувся під головуванням Великої Британії, та подякував Джону Гілі за активізацію зусиль та збереження формату.
За словами міністра, «Рамштайн» продовжуватиметься, і незабаром будуть оголошені дата та місце наступного засідання. Він наголосив, що «попри всі намагання ворога, світ залишається консолідованим з Україною».
За підсумками зустріч партнери оголосили про нові кроки підтримки, розповів Умєров.
Зокрема, Данія вже передала більшу частину обіцяних F-16, решта надійде найближчим часом.
Велика Британія надасть допомоги на 150 млн фунтів стерлінгів: тисячі дронів, десятки танків та бронемашин.
Німеччина оголосила про поставку близько 100 керованих ракет IRIS-T найближчим часом, а Нідерланди додатково передають 25 броньованих гусеничних машин YRP для евакуації поранених.
Чехія продовжить «чеську ініціативу» та, за відповідного фінансування, передаватиме щомісяця партію боєприпасів.
Тим часом Фінляндія готує новий пакет військової допомоги, зокрема інвестує у виробництво важкої бронетехніки для України.
Ісландія виділяє 5,5 млн євро на розмінування та оборонну індустрію. Литва продовжить інвестувати в український оборонно-промисловий комплекс.
Норвегія оголосила про внесок 100 млн євро у Коаліцію інтегрованої ППО та ПРО, 240 млн євро у Коаліцію морських спроможностей та 50 млн євро у Коаліцію дронів.
Швеція підтвердила довгострокову підтримку України: 2,3 млрд євро на рік, з яких 530 млн євро на дрони, боєприпаси та технології, а 250 млн євро – у «данську модель».
Умєров висловив вдячність союзникам за підтримку та запевнив у продовженні боротьбу та розвиток оборонної галузі в Європі.
"Спільними зусиллями досягнемо поставлених цілей", - наголосив міністр оборони України.
Як повідомляв Укрінформ, Умєров під час зустрічі у Брюсселі обговорив з представниками оборонної компанії Thales Belgium постачання ракет для систем протиповітряної оборони, а також питання локалізації їх виробництва в Україні.
Фото: Рустем Умєров, Фейсбук