Келлог: Має бути угода про потенційну втрату території України, але це необов’язково визнавати
Келлог: Має бути угода про потенційну втрату території України, але це необов’язково визнавати

Келлог: Має бути угода про потенційну втрату території України, але це необов’язково визнавати

Спеціальний посланник США Кіт Келлог вважає, що наразі неможливо повернути всі території України в кордонах 2014 року, тому ними треба поступитися, але не визнавати офіційно їх належність до Росії.

Про це він заявив в інтерв’ю Fox News, передає Укрінформ.

«Ми не повернемося до кордонів 2014 року, які вони (Україна – ред.) мали безпосередньо перед тим, як росіяни вдерлися в Крим. Це зрозуміло. Тож я думаю, що ми повинні мати угоду про потенційну втрату території. Але послухайте, необов’язково це визнавати», - зазначив представник адміністрації США.

У цьому контексті він навів приклад країн Балтії, належність яких до Радянського Союзу США ніколи не визнавали.

«Ми казали, що вони просто перебували під (радянським – ред.) пануванням. І я думаю, напевно, можна подивитися на це в довгостроковій перспективі, у далекій перспективі, але це є частиною переговорів», - зазначив Келлог.

Він підкреслив, що необхідно досягти стійкої та довгострокової угоди про безпеку з усіма сторонами. І це, за його словами, багато в чому залежатиме від європейців: «У їхніх інтересах зробити це».

Як повідомляв Укрінформ, міністр оборони США Піт Гегсет заявив, що в переговорах між Росією і Україною жодна зі сторін не отримає всього, чого хоче, і це є позицією Дональда Трампа.

Фото: Getty Images

Джерело матеріала
loader
loader