"Це не зупинить вбивства, це нечесно". Каллас проти мирної угоди без участі України та ЄС
"Це не зупинить вбивства, це нечесно". Каллас проти мирної угоди без участі України та ЄС

"Це не зупинить вбивства, це нечесно". Каллас проти мирної угоди без участі України та ЄС

Кая Каллас (Фото: ЕРА/Olivier Matthys)

Очільниця євродипломатії Кая Каллас вважає будь-яку потенційну мирну угоду, укладену без України та Євросоюзу, нечесною. Про це вона заявила перед засіданням Ради Україна-НАТО, передає Reuters.

"Це буде нечесна угода, що ми вже бачили раніше, наприклад у Мінську, і вона просто не буде працювати. Вона не зупинить убивства. Вона не зупинить війну", – сказала вона.

Каллас наголосила, що безпосередня участь України та ЄС необхідна, оскільки вони мають імплементувати цю угоду. В протилежному разі, вважає посадовиця, ця угода провалиться.

"Без нас за столом переговорів ви можете домовитись про що завгодно, але все це провалиться через відсутність імплементації", – додала вона.

  • 12 лютого 2025 року стало відомо, що президент США Трамп провів телефонну розмову з російським диктатором Путіним. Вони "домовилися працювати разом, дуже тісно, включно з відвідуванням країн один одного", написав президент США.
  • Після спілкування з російським диктатором Трамп зателефонував президенту Зеленському, зокрема, говорили про готовність працювати разом на рівні команд.
  • Після розмов з Зеленським та Путіним Трамп заявив, що є "хороша можливість" завершити війну.
Читайте також
Рютте – Трампу: На США чекає страшна загроза, якщо мирна угода буде не на користь України
Теги за темою
війна
Джерело матеріала