![Військовий розповів, як воюють "бусифіковані": "Вже за пару тижнів..."](https://thumbor.my.ua/WkEisjdIIUuYzMBN8ePg4VTtHcQ=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2F85ddd68af15eac83d1edc1045c8b5194.jpg)
Військовий розповів, як воюють "бусифіковані": "Вже за пару тижнів..."
Військовий Ігор Руляк, головний сержант 126 ОБр ТрО, поділився реаліями мобілізації.
Він пояснив, що 90% бійців його підрозділу – це колишні цивільні, які до повномасштабної війни не мали жодного військового досвіду. Однак більшість із них за короткий час стали справжніми професіоналами, пише ТСН.
"Війна – це наука. І тут важливо, чи готова людина вчитися та розвиватися. Я служу з 2008 року, і мені набагато спокійніше поруч із новобранцями, які пройшли фронт, ніж із кадровими військовими, яких ми готували до війни" – розповів Руляк.
Він також зазначив, що намагається не використовувати слово "доброволець", адже кожен громадянин зобов'язаний захищати свою країну.
"Усі, хто воює зараз, – це не ті, хто просто не побоявся прийти, а ті, хто не злякався виконати свій військовий обов'язок" – пояснив військовий.
Деякі мобілізовані на початку мають страх і невпевненість, але за місяць на фронті вони змінюються.
"Є ті, кого, як кажуть, "бусифікували", але вже за кілька тижнів вони стають справжніми воїнами, які розуміють, що таке братство, армія і відповідальність" – зазначив він.
Не слід забувати, що співробітники ТЦК просто виконують свою роботу. Якби росія не розпочала війну, вони б не роздавали повістки. Українська мобілізація – це вимушений захід, який необхідний для виживання нашої країни.
Варто наголосити, що єдиним ворогом України є росія. Українська армія готує своїх бійців, навчає їх, а росіяни кидають своїх солдатів у бій без підготовки, як гарматне м’ясо. Вони не сприймають українців як рівних, а прийшли нас знищувати.
Так було і 100 років тому, Україна після Першої світової склала зброю, а потім росія напала і організувала Голодомор, змушуючи українців їсти власних дітей, аби вижити.
Наш ворог – не лише путін, а й усі росіяни, які ненавидять нас із народження. Гарантія нашої безпеки – лише перемога над ними.
Українські військові зараз ризикують своїм життям заради нас. Тому кожен має допомагати - донатити, волонтерити, підтримувати армію. Тільки разом ми здолаємо росію, бо після Голодомору ми більше не втратимо свою волю.
Раніше ми повідомляли, добровольці не зможуть виграти війну: військовий пояснив, чому без мобілізації не обійтися.
Боєць "Азову" розкритикував українців за недостатню мобілізацію - детальніше на Знай.ua.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)