![KPMG: інвестиції в технології принесли прибуток 87% компаній](https://thumbor.my.ua/VV6ehe2v2pAWs6UujRuomGAPelo=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F33%2F7677917cb3eeb5f67401050cdaed75ad.jpg)
KPMG: інвестиції в технології принесли прибуток 87% компаній
Технології стають основою бізнес-успіху для сучасних компаній, хоча швидкий темп змін у галузі залишається серйозним випробуванням. 87% компаній повідомляють про зростання прибутків завдяки інвестиціям у технології.
Про це йдеться у звіті KPMG Global Tech Report 2024 "Поза межами хайпу: баланс між швидкістю, безпекою та ефективністю", передає Delo.ua.
Нове дослідження KPMG демонструє, як організації у всьому світі впроваджують технологічні стратегії для досягнення бізнес-цілей. Попри виклики, більшість респондентів визнали, що їхні інвестиції у технології вже приносять значний фінансовий результат.
Ключові висновки дослідження KPMG Global Tech Report 2024:
87% опитаних зафіксували у себе зростання прибутків завдяки технологічним інвестиціям, що на 25% більше, ніж у 2023 році.
53% компаній використовують доказовий підхід для стратегічного оцінювання своїх технологічних портфелів, аби забезпечити їхню відповідність довгостроковим цілям.
80% лідерів з високим рівнем зрілості у сфері даних задоволені результатами своїх технологічних рішень.
35% організацій зосередяться на покращенні захисту даних протягом наступного року.
Проблеми кібербезпеки та конфіденційності називають факторами, які, найімовірніше, сповільнять цифрову трансформацію (DX), а технологічні лідери розглядають безпеку даних як пріоритетний напрямок.
74% респондентів стверджують, що штучний інтелект (ШІ) вже підвищує продуктивність їхніх фахівців.
78% занепокоєні тим, що їм важко встигати за сучасними швидкими темпами змін.
Зазначається, що лідери технологічного сектору підтвердили, що регулярний аналіз даних є одним із найефективніших методів досягнення цілей. Водночас лише 24% компаній активно розвивають культуру, орієнтовану на дані.
Штучний інтелект: помічник чи "чорна скринька"
74% респондентів вже відзначають зростання продуктивності завдяки штучному інтелекту;
78% опитаних вважають, що користувачі все ще сприймають ШІ як "чорну скриньку", що може стримувати його впровадження, вказується у звіті KPMG.
80% лідерів визнають, що обережність і культура уникання ризиків уповільнюють впровадження інновацій та діджитал трансформацію (DX);
59% назвали централізоване прийняття рішень серйозною перешкодою для реагування на ринкові зміни.
![loader](/files/images/preloader.gif)