![Як стабілізувати фронт: відповідь генарала Наєва](https://thumbor.my.ua/fltja8N8r3OgndkstdM9FiKTrEw=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fa034b775fb004eb43ac33a904ef7218b.jpg)
Як стабілізувати фронт: відповідь генарала Наєва
ЗСУ відступають на майже всіх напрямках, точаться дуже жорстокі бої, зокрема - в районі Покровська.
Генерал Сергій Наєв відповів, як стабілізувати фронт. Є три відповідні складові.
Про це розповів екскомандувач Об’єднаних сил оборони України, генерал-лейтенант Сергій Наєв в інтерв’ю "Українській правді".
Що потрібно для стабілізації фронту
За словами Наєва, для того, щоб стабілізувати фронт, потрібні:
- Сили
Йдеться про наших наших військовослужбовців. Вони мають бути мотивовані та підготовлені. Підготовкою наших воїнів займається командування видів, родів військ, спеціальних військ. Вони мають готувати й мотивувати особовий склад.
"У ході цієї підготовки кожен воїн має бути готовим до ведення бойових дій. Не так, щоб його з навчального центру і відразу на передній край, де він бачить ситуацію, яка дуже суттєво відрізняється від базової військової підготовки", – пояснив Наєв.
- Озброєння
Зараз на передньому краї є проблема з підтримки наших воїнів відповідними озброєннями.
"Там, де не вистачає артилерійських боєприпасів, можна підтримувати за допомогою безпілотників, FPV-дронів або інших дронів. Тому що український воїн має бути прикритий", – каже він.
- Управління
Наєв наголошує: треба воювати сталими структурами, дивізіями, корпусами.
"Де командир одночасно несе відповідальність і за підготовку свого особового складу, і за застосування", – завершив генерал-лейтенант.
Раніше йшлося про те, що окупанти намагаються виконати першочергове політичне завдання Кремля і захопити Часів Яр.Майже впродовж року це їм не вдається. Проте, якщо Часів Яр все ж буде окуповано, то наступним оборонним вузлом стане місто Костянтинівка.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)