![Впливатиме потужний антициклон: синоптикиня розповіла, де в Україні буде найхолодніше](https://thumbor.my.ua/EPulN1U9Cf0yzvR3YTcKCkP_y2E=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F3%2F6c5c99cb3e33fabae7df08fd3dc133bf.jpg)
Впливатиме потужний антициклон: синоптикиня розповіла, де в Україні буде найхолодніше
В найближчі дні в Україні встановиться холодна та суха погода через поле високого тиску та арктичне повітря.
Про це розповіла синоптикиня Укргідрометцентру Наталя Птуха Фактам ICTV.
З 8 по 10 лютого країна перебуватиме під впливом потужного антициклону, що принесе низькі температури та різкі опади. У Криму можливий невеликий сніг у суботу. Північно-східний вітер середньої швидкості буде посилювати відчуття холоду, особливо в Криму та Приазов'ї.
Нічна температура коливатиметься від -4°С до -10°С, на півдні Криму — від 0 до -5°С. У Карпатах буде найбільше холодно — до -7°С вночі, вдень температура становитиме 0…-6°С. Денні температури по всій країні варіюватимуться від -4°С до +1°С, на Закарпатті — +2°С до +8°С.
Прогноз на 11-12 лютого
11-12 лютого нічні температури залишаються в межах -4…-10°С, у Карпатах — до -13°С. Вдень очікується температура від 0 до +5°С, на заході та півдні — від -2°С до +3°С, на Закарпатті — від +2°С до +7°С. Опадів не передбачається, погода буде стабільною, із можливими сонячними проясненнями.
Прогноз на 13-17 лютого
Протягом 13-17 лютого температура вночі може підвищитися до -2…-7°С, вдень залишитися близько 0, коливаючись від -2°С до +4°С, на Півдні та Закарпатті — від +1°С до +7°С. Можливі невеликі снігопади 15-16 лютого на заході, а 17 лютого на півночі, вдень на Закарпатті — дощ.
Останні новини України:
Не вирішить усіх проблем: українцям пообіцяли новий перерахунок пенсій у 2025 році, відомі подробиці.
Пенсіонери можуть отримувати соціальну допомогу: існує декілька видів доплат.
Пенсія в Україні: українцям показали, у якій області пенсіонери мають найнижчі виплати та ледь виживають.
![loader](/files/images/preloader.gif)