Чи будуть рясні снігопади наступного тижня
Чи будуть рясні снігопади наступного тижня

Чи будуть рясні снігопади наступного тижня

Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на допис синоптикині Наталки Діденко та дані Укргідрометцентру.

Чого чекати від погоди наступного тижня

Так, Наталія Діденко зазначає, що наступного тижня погода істотно не зміниться. В Україні через антициклон будуть морозні ночі та прохолодний день. Водночас опади – тобто як дощ, так і сніг, – наступного тижня не очікуються. Проте українців можуть порадувати сонячні деньки.

Можна буде поробити типові зимові загадкові селфі, у пуховику й темних окулярах. Якщо десь на дальній ділянці парку знайти трохи снігу,
– іронізує метеорологиня.

Так, за данними Укргідрометцентру, денна температура у першій половині тижня коливатиметься у межах 0 градусів – від -1 до +2. Дещо прохолодніше буде у східних регіонах – там вдень можливе зниження до -4. Вночі ж температура в середньому опускатиметься до -5...-8 градусів. Тобто зберігатиметься тенденція кінця поточного тижня.

Джерело матеріала
loader
loader