![Бійці НГУ взяли у полон 6 окупантів на Покровському напрямку: військові показали відео](https://thumbor.my.ua/PXho-ekbvOPamy-4eAwsDFDCPsM=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F93cf8a1cb2ff663687be1421f6c710ee.jpg)
Бійці НГУ взяли у полон 6 окупантів на Покровському напрямку: військові показали відео
Так, бійці 3-го батальйону бригади "Спартан" поповнили "обмінний фонд", про це повідомляє 24 Канал.
На Покровському напрямку взяли в полон 6 росіян
Як розповіли бійці Нацгвардії, група з 5 російських найманців здійснила спробу штурму, але, потрапивши під щільний вогонь, укрилася в приватному будинку.
Вказується, що продовжувати бій або відступити загарбники вже не змогли, тому добровільно здалися в полон.
"Ще один росіянин – єдиний зі своєї штурмової групи, що вижив – шість діб ходив між будинками, а коли зрозумів, що допомоги не буде, вирішив здатися в полон", – розповіли українські воїни. Вони також опублікували відповідні кадри.
Так, українські захисники поповнили "обмінний фонд" одразу 6 окупантами.
На Покровському напрямку взяли в полон 6 росіян: дивіться відео
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)