Ціна на російську нафту впала нижче за $60 після санкцій США - Bloomberg
Ціна на російську нафту впала нижче за $60 після санкцій США - Bloomberg

Ціна на російську нафту впала нижче за $60 після санкцій США - Bloomberg

Ціна на російську сиру нафту вперше з грудня впала нижче за цінову межу в 60 доларів за барель, що є одним з показників дієвості нових санкцій США проти Москви.

Про це повідомляє Bloomberg, передає Укрінформ.

Згідно з даними Argus Media, продавці Urals, основного експортного сорту нафти, змушені миритись зі знижками до 16 доларів за барель. Такої низької ціни на сиру нафту не було з травня, зазначає видання.

З моменту оголошення нових санкцій США у січні, знижка на нафту марки Urals в балтійському порту Приморськ щодо оцінки Argus, ключового європейського зразка North Sea Dated, різко зросла, досягнувши в середу 15,70 доларів за барель.

НафтаUrals в пункті експорту також дешевшає порівняно з ціною доставки до Індії - ця знижка досягла $13 за барель, що також є найбільшою з травня. Щотижнева оцінка фрахту Argus для перевезення нафти з Приморська до Індії також зросла в п'ятницю.

Як повідомляв Укрінформ, надходження від нафти в держбюджет Росії у січні були близькі до річного мінімуму через падіння світових цін на чорне золото та вищі виплати нафтопереробникам країни.

Фото: Bloomberg

Теги за темою
Росія
Джерело матеріала
loader
loader