Поштова служба США скасувала обмеження на прийом посилок із Китаю, оголошене днем ​​раніше
Поштова служба США скасувала обмеження на прийом посилок із Китаю, оголошене днем ​​раніше

Поштова служба США скасувала обмеження на прийом посилок із Китаю, оголошене днем ​​раніше

Поштова служба Сполучених Штатів скасувала тимчасове обмеження на прийом посилок до США із Китаю та Гонконгу, оголошене днем раніше.

Про це повідомляє Associated Press, передає Укрінформ.

Чому відбулась така різка зміна курсу, як і раніше про причини запровадження обмежень, поштове відомство не повідомило.

Натомість у службі заявили, що співпрацюватимуть із митницею та прикордонною службою Сполучених Штатів, щоб забезпечити збір нових мит на посилки з Китаю та уникнути збоїв у їх доставці американцям.

Видання зазначає, що тривале обмеження на посилки з Китаю могло спричинити масштабні збої в доставці покупок із популярних серед покупців у США китайських онлайн-платформ, таких як Shein і Temu, що пропонують дешевий одяг та інші товари з доставкою безпосередньо з Китаю.

Завдяки невисокій вартості більшості товарів на вказаних платформах, посилки з ними підпадали під дію митного правила de minimis, яке дозволяло не сплачувати митні платежі за поштові відправлення вартістю менше 800 доларів США і яке було скасовано указом президента Дональда Трампа про запровадження з 4 лютого 10% мит на імпорт із Китаю.

В останні роки застосування цього правила зіткнулося з критикою через різке збільшення потоку звільнених від мит посилок із Китаю, в чому американські урядовці звинувачують китайські онлайн-магазини, зокрема, Shein і Temu.

У Сполучених Штатах також занепокоєні тим, що зростання кількості поштових відправлень із Китаю ускладнює їх перевірку на наявність ризиків для безпеки.

Як повідомляв Укрінформ, Поштова служба Сполучених Штатів у вівторок, 4 лютого, ввечері оголосила, що тимчасово, до подальшого повідомлення, призупиняє прийом посилок, які надсилаються до США з Китаю та Гонконгу.

Китай закликав Сполучені Штати припинити політизувати торговельно-економічні питання та повернутись до діалогу і консультацій щодо 10% мит США на увесь китайський імпорт.

Фото: World Latin Honey

Джерело матеріала
loader