За словами президента, українські депутати віддають перевагу закордонним відрядженням, а не поїздкам у прифронтові міста. Замість постійних роз'їздів нардепи зобов'язані працювати на людей.
Українські народні депутати хочуть перебувати в закордонних відрядженнях, а не в прифронтових містах України. Про це сказав президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Оділь Рено-Бассо.
За даними глави держави, половина парламенту перебуває на Молитовному сніданку в США, а не в Херсоні, Запоріжжі, Сумах чи Харківській області. Зеленський наголосив на важливості голосу кожної гілки влади в Україні, але при цьому представники цих гілок мають бути на роботі.
"Щоб почути чийсь голос, потрібно з кимось спілкуватися. Я постійно виглядаю людиною, яка не дає нашим парламентаріям начебто жити в постійному відрядженні", — зауважив президент.
Президент зазначив, що питання не в Штатах, а в постійних відрядженнях депутатів. Замість роз'їздів вони мають працювати на людей, які їх обрали.
"Я не кажу про всіх парламентаріїв, але ми маємо з вами те, що маємо. Мені здається, це дуже важливо", — сказав Зеленський.
На уточнювальне запитання, чи задоволений Зеленський роботою парламенту, він відповів: "Я дуже задоволений роботою парламенту, але, на жаль, Рада не щодня працює".
Нагадаємо, Зеленський нещодавно говорив, що ядерна зброя могла б стати надійною гарантією безпеки України. У США не розглядають цю ідею серйозно і радять дотримуватися здорового глузду.
Зеленський також повідомляв про плани президента РФ Володимира Путіна навесні, влітку або восени перекинути війська в Білорусь. Таким чином Путін спробує втягнути Білорусь у війну.