Чому не слід закривати додатки в Android-смартфонах
Чому не слід закривати додатки в Android-смартфонах

Чому не слід закривати додатки в Android-смартфонах

Багато хто вважає, що вивантаження додатків прискорює роботу андроїд-смартфонів і економить заряд АКБ. Однак на сучасних пристроях це працює навпаки.

Подробиці

“Андроїд” самостійно регулює використання пам’яті та фонових процесів. Коли додаток залишається у фоновому режимі, система призупиняє роботу, мінімізуючи тим самим витрату ресурсів. Якщо ж закрити програму вручну, то під час повторного запуску вона завантажить процесор і батарею сильніше, ніж при звичайному відновленні.

Особливо це помітно під час т. зв. “холодного” запуску, коли ПЗ повністю вивантажено і запускається з нуля. “Теплий” та “гарячий” запуски, зі свого боку, потребують менше енергії та часу.

Оптимізація енергоспоживання в пристроях на базі “зеленого робота” давно вбудована в систему. Починаючи з Android 6.0 працює режим Doze, який автоматично переводить неактивні додатки в сплячий режим. Примусове закриття програм втручається в цей процес, знижуючи його ефективність.

Сучасні андроїд-смартфони працюють швидше і стабільніше за умови залишення непотрібних програм у фоні, зазначають фахівці.

Джерело матеріала
loader