![MONATIK здивував кількістю концертів у Києві в 2025 році](https://thumbor.my.ua/lqEcQRk691uS2tc4anS10whqIo0=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F18%2F00701f8779af778bcbe821e640a559be.jpg)
MONATIK здивував кількістю концертів у Києві в 2025 році
Співак, відомий масштабними шоу, потішив шанувальників новиною: цього року MONATIK випустить четвертий сольний альбом «Вічно танцююча людина». На честь цієї події музикант презентує серію з чотирьох унікальних концертів, що стануть подорожжю у світ музики, мистецтва та віри у світле майбутнє.
2025 рік стане для MONATIK часом творчих експериментів. У межах презентації альбому «Вічно танцююча людина» він оголошує одразу чотири концерти у Києві. Кожна подія — це окремий світ зі своєю атмосферою, концепцією та історією.
Дмитро Монатік дасть концертні виступи на знакових майданчиках столиці: КВЦ «Парковий», Український Дім, Палац спорту та Національна опера України. Для розробки концепцій артист долучає трьох режисерів і навіть сам стане одним із постановників.
Перший концерт відбудеться 11 лютого у КВЦ «Парковий» на паркінгу: артист представить новий альбом у форматі музичної екскурсії. Лише 100 квитків, з продажу яких всі кошти підуть на благодійний збір для наших захисників та захисниць.
Наступний концерт заплановано на 4 липня в Українському Домі. Глядачі зможуть побачити та почути нові композиції у спеціальних постановках на чотирьох поверхах будівлі.
Велика шоу-програма «Так вмієш лиш ти» відбудеться 20 вересня у київському Палаці спорту: прозвучать всі хіти нового альбому у дуетах із запрошеними артистами, а також улюблені пісні MONATIK у нових постановках.
Завершить цей концертний рік оркестровий вечір «Музика» 4 грудня в Національній опері України, де MONATIK разом із Національним президентським оркестром під орудою диригента Максима Гусака представить інтерпретацію альбому в оркестровому виконанні.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)