Унаслідок ракетного удару по Ізюму Харківської області кількість поранених зросла до 50 містян. До лікарні доправили 24 людини, троє з них у важкому стані. Серед поранених — троє дітей віком 6, 14 та 16 років. Ще п'ятеро людей загинули, інформує офіс генерального прокурора в Telegram.
Правоохоронці вказали, що РФ атакувала адміністративну будівлю в місті ракетою 9М723 з оперативно-тактичного ракетного комплексу "Іскандер-М".
За інформацією голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, в Ізюмі пошкоджено 170 квартир. Нині профільні служби ліквідовують наслідки ракетної атаки. Він вказав, що під завалами людей немає. Пошуково-рятувальну операцію завершено.
Жителька Борової Валентина Жальпіс, яка приїхала в Ізюм разом із невісткою, її сестрою та водієм, розповіла журналістам "Суспільне Харків", що коли вони перебували біля адмінбудівлі, окупанти завдали ракетного удару.
"Я сиділа в машині, водій вийшов, а моя дитина (невістка — ред.) пішла до паспортного столу — тільки дійшла і стався вибух. Я це бачила. Хто попадав, хто куди... Все було у чорному диму, потім пішов вогонь. Як тільки все осіло, я вискочила до водія, він відкрив очі, але був сильно поранений і помер. Доньку не знайшли, поліція шукає, прошу, щоб обох дівчат знайшли", - повідомила Жальпіс.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що росіяни в цьому місті зруйновали частину будівлі міської ради.