Вадим Кузуб визнав свою провину у вбивстві Сокольчука, заявивши, що хотів лише налякати військових, а не вбивати.
Пирятинський суд заарештував жителя Лубен Вадима Кузуба, якого підозрюють у вбивстві військового Сокольчука з ТЦК.
В Полтавській обласній прокуратурі в коментарі для ТСН.ua повідомили, що суд обрав міру запобіжного заходу для одного з підозрюваних.
"Йдеться про того, хто підозрюється у стрільбі. "Суд арештував його на 60 діб", - повідомила нам речниця Полтавської обласної прокуратури Людмила Іващук.
Адвокат арештованого в коментарі для ТСН.ua додав, що чоловік співпрацював зі слідством та повідомив, де знаходиться зброя. Захисник також додав, що чоловік не мав наміру вбивати військовослужбовця, а хотів поранити.
За даними слідства, Вадим Кузуб 31 січня спробував допомогти родичу своєї співмешканки, Євгену Щербаку, уникнути мобілізації. Щербак, якого разом з іншими мобілізованими везли на навчання до військової частини, зв’язався з Кузубом і повідомив маршрут автобуса. Коли автобус зупинився на автозаправній станції, Кузуб приїхав з рушницею, щоб забрати Щербака. Він вистрілив у військовослужбовця Сокольчука, забрав його автомат і втік разом з Щербаком.
Вадим Кузуб визнав свою провину у вбивстві військовослужбовця Сокольчука, пояснивши, що спочатку хотів налякати військових, але випадково вистрілив. Його захист просить домашній арешт. Євгену Щербаку оголосили підозру в перешкоджанні діяльності ЗСУ. Суд визначить запобіжний захід для нього після розгляду справи Кузуба.
▶️ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: ВБИВСТВО СПІВРОБІТНИКА ТЦК! СУД СКАЗАВ СВОЄ СЛОВО! ЗАЯВА СТРІЛЬЦЯ В СУД