/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F457%2Fd0a352beff3aae8d5dc351bd1171c0d2.jpg)
Зеленський анонсує новий етап переговорів з Європою та США
Україна розпочинає підготовку до важливих переговорів з європейськими партнерами та командою США. Про це 31 січня повідомив президент Володимир Зеленський під час відеозвернення.
“Сьогодні провів нараду з міжнародниками – з нашою командою уряду, Офісу. Ми готуємо важливі перемовини з європейцями і, звичайно, з командою Сполучених Штатів Америки. Нам усім потрібні зустрічі, нам усім потрібен спільний погляд, нам усім потрібні сильні рішення заради надійного миру”, – зазначив президент.
Раніше Зеленський заявляв, що формат можливих переговорів повинен включати Україну, США, Європу та Росію. Очікується, що майбутні перемовини спрямовані на зміцнення міжнародної підтримки України, зокрема в питаннях безпеки та мирного врегулювання конфлікту.
Проведення таких зустрічей може мати вирішальне значення для подальшого розвитку ситуації в Україні та стабільності у регіоні. Українська влада продовжує активну дипломатичну роботу задля досягнення стратегічних цілей країни.

