За надання певних комунальних послуг потрібно платити, навіть якщо у квартирі ніхто не проживає.
Українці, які через війну виїхали за кордон і не живуть у своїх квартирах, продовжують отримувати рахунки за комунальні послуги.
Народний депутат, заступник голови парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Олексій Кучеренко пояснив, чому так відбувається, в коментарі телеканалу “Київ24”.
За його словами, люди неправильно вважають, що їхні квартири у багатоповерхівках, в яких вони не проживають, не отримують комунальних послуг.
“Там не все так просто. Якщо людина перебуває в Польщі чи в Німеччині, а в неї квартира в багатоквартирному будинку, це не означає, що будинок не споживає енергоресурсів або не отримує інших послуг”, - наголосив Кучеренко.
Нардеп нагадав, що в багатоквартирному будинку освітлюються також місця загального користування, тому за цю електроенергію теж доводиться платити, особливо, якщо в будинку створене ОСББ.
“По теплу ситуація інша. Але навіть якщо людина обмежила споживання, це не означає, що зовсім квартира не опалюється, тому йде нарахування за тепло”, - пояснив він, додавши, що теплоносій до багатоквартирного будинку все одно подається.