![Заковтнула голову: гігантська риба напала на росіянку в китайському акваріумі](https://thumbor.my.ua/fpbODibfAF3byglZj6boDJvfGHM=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2Fa5e21207c286679e781c844d706dc882.jpg)
Заковтнула голову: гігантська риба напала на росіянку в китайському акваріумі
Що відомо:
В акваріумі лісового парку Сішуанбаньна в Китаї гігантська риба сімейства осетрових напала на 22-річну росіянку Машу, яка виконувала роль русалки.
Росіянка ковзала з хвостом-муляжем, і махала руками відвідувачам парку, пише Daily Mail.
Раптово над її головою з'являється гігантська риба, яка зімкнула свої величезні щелепи на її обличчі, змусивши людей, які спостерігали за цим, закричати і скрикнути від жаху.
Своєю чергою аніматорці вдалося звільнитися за лічені секунди і швидко з'явитися на поверхні.
За повідомленнями, гігантська істота з'їла окуляри і затискачі для носа Маші, а також поранила її голову, шию і око.
При цьому наголошується, що господарі парку не проявили зайвого співчуття до росіянки і запропонували їй лише близько 78 фунтів стерлінгів як "моральну шкоду", але заборонили говорити про інцидент.
За повідомленнями російських ЗМІ, жінку змусили повернутися в акваріум, незважаючи на муки через поранення в шию.
![Скріншот](https://thumbor.my.ua/T-cu9zVPmyXKFLgb_20exLK0Dz0=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2Fa438ebef8f2c061edcc3bccaa2afd4e1.jpg)
Уточнюється, що в прісноводному акваріумі парку Сішуанбаньна представлені місцеві види з річок Меконг і Янцзи, а також інші рідкісні земноводні.
Дивіться відео - риба напала на росіянку:
![Скріншот](https://thumbor.my.ua/a6ofuiJFv2Ni7pVFIe-xRg9wl6k=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2Fc3a1dda26027bdfbef79cc3bca720d66.jpg)
Раніше повідомлялося про те, що вкрадені в зоопарку Маріуполя левизагризли росіянку в Криму. Левиці напали на співробітницю, коли нікого поруч не було, тому надати допомогу було вже нікому.
Як повідомляв раніше Главред, росіянка влаштувала "комедію" в Казахстані, шантажуючи таксиста. Інсценована ситуація цілком може бути російською ІПСО, вважають у мережі.
Раніше Главред писав, як у московському караоке-барі одну з відвідувачок буквально "розірвало", коли одні з відвідувачів вирішили виконати пісню українського гурту Океан Ельзи "Я не здамся без бою".
Більше новин:
Що відомо про Daily Mail
Daily Mail - британська щоденна таблоїдна газета середнього сегменту, заснована в 1896 році, а також новинний веб-сайт, що видається в Лондоні. Станом на 2020 рік це була найбільш високооплачувана газета у Великій Британії. Її сестринська газета The Mail on Sunday була заснована в 1982 році, шотландське видання було засноване в 1947 році, а ірландське - в 2006 році. Контент з газети з'являється на веб-сайті MailOnline, хоча веб-сайт управляється окремо і має власного редактора, повідомляє Вікіпедія.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)