
Аграрний міністр Угорщини проти вступу України до ЄС: розоряться місцеві фермери
Угорські фермери не витримають конкуренції
За словами міністра сільського господарства Угорщини, першочерговим завданням його країни залишається захист інтересів угорських фермерів від української агропродукції, передає 24 Канал із посиланням на Іштвана Надя.
Брюссель залишається в боргу за довгострокове рішення ЄС. Ми ще нічого не дізналися про задовільне вирішення ситуації (з українським експортом, – 24 Канал). Тому наша країна продовжує зберігати заборону на імпорт української сільськогосподарської продукції,
– йдеться у повідомленні міністра.
Крім того, він заявив, що вступ України до ЄС становить "серйозний ризик". Іштван Надь вважає, що це може мати непередбачувані та незворотні наслідки, кардинально змінити європейське сільське господарство та суттєво зменшити сільськогосподарські субсидії, що розорить угорських фермерів. "Ми не допустимо цього!", – заявив він.

ЄС прогнозує, що зростання економіки України сповільниться до 2%

Офіційна робота за кордоном зараховуватиметься до пенсійного стажу: рішення уряду

Експерт: влітку може виникнути дефіцит електроенергії, зійдуться у часі два негативні фактори

Астарта запустила IT-«пілот» під новий соєпереробний завод

Земельний банк попереджає про шахрайства з державними угіддями

Польща конфіскувала шини для літаків Boeing, які прямували до Росії
