Цей рік обіцяє стати знаковим для iPhone: навесні Apple представить стильний iPhone SE 4, а восени дебютує ультратонкий iPhone 17 Air. Але що ж цікавого чекати від флагманських моделей iPhone 17 Pro та Pro Max? Ось сім ключових нововведень, які ці смартфони отримають цього вересня.
1. 24-мегапіксельна фронтальна камера
Цього року Apple зосередиться на значному покращенні фронтальних камер. Усі моделі iPhone 17 отримають новий 24-мегапіксельний сенсор, що стане великим стрибком у порівнянні з попередніми 12 Мп. Селфі-камера наближається за якістю до основної, і це вражає.
2. Чіп A19 Pro
Моделі Pro отримають найновіший і найпотужніший чіп A19 Pro, ексклюзивний для 17 Pro та Pro Max. Стандартний iPhone 17 і 17 Air використовуватимуть базову версію A19, що робить моделі Pro ще привабливішими для вимогливих користувачів.
3. 12 ГБ оперативної пам’яті
З появою Apple Intelligence значення оперативної пам’яті зросло. Нові моделі 17 Pro матимуть 12 ГБ ОЗП, що на 50% більше, ніж у попереднього покоління iPhone 16 Pro (8 ГБ). Це забезпечить безперебійну роботу навіть найвибагливіших функцій ШІ.
4. Власний чіп Wi-Fi та Bluetooth від Apple
Apple нарешті інтегрує власний чіп Wi-Fi та Bluetooth у моделі iPhone 17 Pro, забезпечуючи більш стабільне та енергоефективне з’єднання. У той час як моделі Air отримають 5G модем Apple, Pro залишаться з удосконаленими чіпами Qualcomm на рік довше.
5. Збільшений модуль камери
Камери Pro стають все потужнішими. Моделі 17 Pro отримають більший прямокутний модуль, що покращить їхню продуктивність у фото- та відеозйомці. Верхня частина корпусу може бути з алюмінію, а нижня залишиться скляною для підтримки бездротової зарядки.
6. Алюмінієва рамка замість титану
Apple замінить титанову рамку, представлену у 2023 році, на алюмінієву. Це рішення здається незвичним, але, ймовірно, спрямоване на зниження ваги або зменшення собівартості.
7. Покращене охолодження
Моделі iPhone 17 Pro отримають вдосконалені системи охолодження, а версія Pro Max — ексклюзивну випарну камеру та графітовий шар. Це забезпечить стабільну роботу навіть під час використання ресурсомістких функцій, таких як штучний інтелект.