![Чоловік штовхнув поліцейського, але суд став на його бік: що сталося](https://thumbor.my.ua/IKXRdUy8jvHXX_u8p5QlPeyTxM0=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F45%2F14d95ae3235cf4cc90026867c85f998a.jpg)
Чоловік штовхнув поліцейського, але суд став на його бік: що сталося
Чоловік навіть не з’явився на засідання
На Полтавщині чоловік неодноразово штовхнув поліцейського під час виконання. Суд за це нічого йому не зробив.
Про це йдеться у судовій ухвалі, яку оприлюднено в Єдиному реєстрі судових рішень. Саме порушення сталося опівночі 22 червня 2024 року у смт Градизьк, що неподалік Кременчука.
Зазначається, що чоловік поводився "зухвало і нахабно" і "штовхав співробітників поліції за одяг". На судове засідання він, до речі, теж не прийшов, тому розгляд справи проводився без його участі.
У суді повідомили, що стягнення з адміністративного провадження може бути накладено протягом трьох місяців з моменту вчинення порушення. Оскільки з того часу вже минуло понад пів року, то провадження ухвалили закрити.
Таким чином, порушник уникнув покарання. Втім, рішення суду ще може бути оскаржено протягом наступних десяти днів з моменту винесення ухвали.
Як повідомлялося раніше, у Дніпрі суд покарав багатодітну матір, яка недбало ставилася до виконання своїх батьківських зобов’язань. Жінка не любила прибиратися у квартирі, а її нащадки були змушені жити в антисанітарних умовах.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)