Офіс з управління операційною ефективністю компанії «Астарта» підбив підсумки діяльності системи операційного вдосконалення за 2020-2024 роки.
Загальний економічний ефект перевищив 50 млн грн, зокрема з початку повномасштабного вторгнення цей показник сягнув 26 млн грн, говориться у повідомленні холдингу.
Зазначається, що за п’ять років роботи програми 2000 співробітників холдингу подали 6700 ідей, з них реалізовано понад 4900. У середньому на одного учасника програми припало понад 25 тис. грн економічного ефекту.
«Завдяки Системі операційного вдосконалення «Астарти» працівники всіх рівнів мають можливість ініціювати зміни в компанії, генерувати й реалізовувати ідеї, що сприяють підвищенню ефективності як операційної, так і управлінської діяльності, поліпшенню гнучкості та швидкості реагування на зовнішні зміни та виклики, а також досягненню найвищих показників ефективності бізнесу», — зазначив керівник офісу з управління операційною ефективністю «Астарти» Євген Ковнір.
Для довідки: «Астарта» — вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність у Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять цукрові заводи, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. га і молочні ферми. 7 високотехнологічних елеваторних комплексів компанії розташовані у Полтавській, Хмельницькій та Вінницькій областях. Загальна потужність зберігання 562 тис. т. У 2014 році холдинг ввів у експлуатацію завод із переробки сої в Полтавській області (ТОВ «Глобинський переробний завод»).